BZX84B75-G3-18
DIODE ZENER 75V 300MW SOT23-3
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84B75
BZX84B75-G3-18 Hakkında
BZX84B75-G3-18, Vishay tarafından üretilen 75V nominal voltajlı Zener diyottur. Surface mount SOT-23-3 paketinde sunulan bu komponent, maksimum 300mW güç yönetebilir ve ±2% toleransa sahiptir. 52.5V reverse voltajda 50nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen BZX84B75, 255 Ohm maksimum empedansa sahiptir ve düşük güçlü elektronik devreler için ideal bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V