BZX84B62-HE3-18
DIODE ZENER 62V 300MW SOT23-3
Seri / Aile Numarası
BZX84B62
BZX84B62-HE3-18 Hakkında
BZX84B62-HE3-18, Vishay tarafından üretilen 62V nominal değerine sahip yüksek hassasiyet Zener diyotudur. SOT-23-3 (TO-236-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç derecelendirilmesine ve ±2% toleransa sahiptir. -55°C ile 150°C arası işletme sıcaklığında kararlı çalışır. 43.4V ters gerilimde 50nA ters sızıntı akımı ve maksimum 215 Ohm impedans değerleri ile voltaj düzenleme, kesintisiz güç kaynakları, sinyal koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V