BZX84B24VLFHT116
DIODE ZENER 24V 250MW SSD3
Seri / Aile Numarası
BZX84B24V
BZX84B24VLFHT116 Hakkında
BZX84B24VLFHT116, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 24V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. 250mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, TO-236-3 (SOT-23-3) yüzey montajlı pakette sunulmaktadır. 70 Ohm maksimum impedansı ve 100nA maksimum ters kaçak akımı ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Enerji kaynakları, basit regülatörler ve aşırı gerilim koruma devrelerinde yaygın olarak yer alan bir komponenttir. ±2.08% tolerans ile karakterize edilen bu diyot, -55°C ile 150°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 17 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SSD3
Tolerance ±2.08%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V