BZX8450-C51R
BZX8450-C51/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C51R
BZX8450-C51R Hakkında
BZX8450-C51R, Nexperia tarafından üretilen 51V nominal Zener gerilimi ile çalışan tekil Zener diyottur. TO-236-3 (SOT-23) kucak tipi paketlemesinde sunulan bu bileşen, 250mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 50nA ters kaçak akımına sahiptir. ±5% gerilim toleransı ile üretime sunulan BZX8450-C51R, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve sinyal sınırlaması uygulamalarında kullanılır. 180Ω maksimum empedansı ve -40°C ile +150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığı, endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde güvenilir bir çalışma ortamı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V