BZX8450-C4V7VL
BZX8450-C4V7/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C4V7
BZX8450-C4V7VL Hakkında
BZX8450-C4V7VL, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. SOT-23 (TO-236AB) yüzey montaj paketi içinde sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine ve 80 Ohm maksimum empedansa sahiptir. 3V'da 5 µA ters sızıntı akımı ile çalışan diyot, gerilim düzenlemesi, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sunan bileşen, ±5% toleransla üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V