BZX8450-C4V3R
BZX8450-C4V3/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450
BZX8450-C4V3R Hakkında
BZX8450-C4V3R, Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyotudur. SOT-23 (TO-236AB) yüzey montajı paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 250mW güç dağıtabilir ve ±5% tolerans ile işletilir. 95Ω maksimum empedansi ve 4µA @ 2V ters sızıntı akımı özellikleri ile karakterize edilmiştir. 150°C'ye kadar çalışma sıcaklığına sahip olan BZX8450-C4V3R, voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlandırması uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 900mV forward voltajı ile diode özelliği de gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V