BZX8450-C43R
BZX8450-C43/SOT23/TO-236AB
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C43
BZX8450-C43R Hakkında
BZX8450-C43R, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal değerine sahip tekil Zener diyotudur. TO-236-3 (SOT-23) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile üretilen diyot, 150°C'ye kadar sıcaklıkta çalışabilir. 50 nA ters kaçak akımı ve 150 Ohm maksimum empedans değerleriyle gerilim regülasyonu, gerilim referans devreleri ve koruma uygulamalarında kullanılır. 10 mA'de 900 mV ileriye doğru gerilim düşüşü ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 32.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V