BZX8450-C33VL
BZX8450-C33/SOT23/TO-236AB
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C33
BZX8450-C33VL Hakkında
BZX8450-C33VL, Nexperia tarafından üretilen 33V nominal gerilimli tekil Zener diyottur. TO-236-3 (SOT-23) yüzeye monte paketinde sunulan bu bileşen, 250mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. ±5% tolerans ile üretilen diyot, maksimum 80Ω Zzt empedansı ve 50nA ters sızıntı akımı (25V'de) özelliğine sahiptir. 10mA'de 900mV ön yönlü gerilime ve 150°C'ye kadar çalışma sıcaklığına sahiptir. Voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve EMI filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V