BZX8450-C2V2VL
BZX8450-C2V2/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C2V2
BZX8450-C2V2VL Hakkında
BZX8450-C2V2VL, Nexperia tarafından üretilen 2.2V nominal gerilimde çalışan tekil Zener diyottur. 250 mW maksimum güç derecelendirmesi ile çalışan bu bileşen, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlaması uygulamalarında kullanılır. Surface mount TO-236-3 (SOT-23) paketinde sunulan diyot, 150°C'ye kadar işletme sıcaklığına sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile hassas voltaj kontrol gerektiren devrelerle uyumludur. Maksimum 100 Ohm impedans değeri ve 4 µA ters kaçak akımı (1V'ta) ile düşük sızıntı özellikleri sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.2 V