BZX8450-C22R
BZX8450-C22/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C22R
BZX8450-C22R Hakkında
BZX8450-C22R, Nexperia tarafından üretilen 22V nominal Zener gerilimi ile tekil Zener diyotudur. 250mW maksimum güç derecelendirilmesi ve ±5% tolerans ile hassas voltaj regülasyonu uygulamalarında kullanılır. SOT-23 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 16.7V'ta 50nA ters sızıntı akımı ve 55Ω maksimum empedans değerleri ile aşırı gerilim koruması, voltaj referansı ve devre regülasyon devrelerine uygundur. -40°C ile +150°C çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V