BZX8450-C18R
BZX8450-C18/SOT23/TO-236AB
Seri / Aile Numarası
BZX8450-C18R
BZX8450-C18R Hakkında
BZX8450-C18R, Nexperia tarafından üretilen 18V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. TO-236-3 (SOT-23) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, maksimum 250mW güç dağıtma kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. 45Ω maksimum empedans ve 50nA ters kaçak akımı ile kararlı voltaj regülasyonu sağlar. Devrelerde aşırı voltaj koruması, voltaj referansı oluşturma ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 10mA'de maksimum 900mV ileri gerilim düşüşü gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 13.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V