BZX84-C75,215
NEXPERIA BZX84-C75 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-C75
BZX84-C75,215 Hakkında
BZX84-C75,215 NEXPERIA zener diyotu, 75V nominal zener voltajı ile tasarlanmış bir tekil zener diyot bileşenidir. Surface mount TO-236-3 (SOT-23-3) pakajında sunulan bu komponent, 250mW maksimum güç ile çalışabilir. ±5% voltaj toleransı ile yüksek doğruluk sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, voltaj regülasyonu, over-voltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 255 Ohm maksimum impedans değeri ve 52.5V'te 50nA ters sızıntı akımı ile düşük kayıp karakteristiğine sahiptir. 10mA'de 900mV ileri voltaj düşüşü ile verimli çalışır. Rochester Electronics tarafından tedarik edilen aktif ürün.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V