BZX84-C51,215
NEXPERIA BZX84-C51 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-C51
BZX84-C51,215 Hakkında
BZX84-C51,215, Nexperia tarafından üretilen 51V nominal gerilime sahip Surface Mount zener diyottur. 250mW güç dağıtımı kapasitesiyle tasarlanan bu bileşen, ±5% voltaj toleransı sağlar. TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulan diyot, -65°C ile +150°C arasında çalışır. 35.7V ters gerilimde 50nA sızıntı akımı ve maksimum 180 Ohm impedansı ile karakterize edilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal zenerlemesi gibi uygulamalarda kullanılır. Forward gerilimi 10mA akımda 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V