BZX84-C4V7/LF1R
DIODE ZENER 4.7V 250MW TO236AB
BZX84-C4V7
BZX84-C4V7/LF1R Hakkında
BZX84-C4V7/LF1R, NXP Semiconductors tarafından üretilen 4.7V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. Surface mount TO-236-3 (SOT-23) paketinde sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç derecelendirilmesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile stabilize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 80 Ohm maksimum empedans özelliği ile tasarlanmıştır. 2V reverse voltajda 3 µA ters diyaklaşma akımı karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package SOT-23 (TO-236AB)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V