BZX84-C4V3,235
DIODE ZENER 4.3V 250MW TO236AB
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-C4V3
BZX84-C4V3,235 Hakkında
BZX84-C4V3 Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal gerilime sahip tekil Zener diyottur. TO-236AB (SOT-23-3) yüzey montajlı paket ile gelen bu bileşen 250mW güç harcama kapasitesine ve 90Ω maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunarak, voltaj düzenleme, gerilim sınırlama ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% toleransla üretilen bileşen, düşük ters kaçak akım (1V'de 3µA) ve 900mV ileri gerilim düşümüne sahiptir. Yüksek güvenilirlik gerektiren endüstriyel, tüketici elektronikleri ve haberleşme sistemlerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V