BZX84-C2V7/DG/B2,2
DIODE ZENER 2.7V 250MW TO236AB
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX84-C2V7
BZX84-C2V7/DG/B2,2 Hakkında
BZX84-C2V7/DG/B2,2, Nexperia tarafından üretilen 2.7V nominal değerine sahip bir tekil Zener diyotudur. 250 mW güç kapasitesine ve TO-236-3 (SOT-23-3) yüzey montajlı paketlemesine sahiptir. Bu bileşen, gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Ters kaçak akımı 1V'de maksimum 20 µA ve Zzt empedansı 100 Ohm'dur. ±5% gerilim toleransı ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V