BZX84-C13,235
NEXPERIA BZX84 - VOLTAGE REGULAT
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-C13
BZX84-C13,235 Hakkında
BZX84-C13,235, Nexperia tarafından üretilen 13V nominal voltajlı Zener diyottur. Surface mount TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulan bu bileşen, 250 mW maksimum güç kapasitesi ile çalışır. 30 Ohm maksimum impedans ve 100 nA @ 8V ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±5% voltaj toleransı ile istikrarlı performans sağlar. Voltaj regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V