BZX84-C10/DG/B4R
DIODE ZENER 10V 250MW TO236AB
Üretici
Nexperia
BZX84-C10
BZX84-C10/DG/B4R Hakkında
BZX84-C10/DG/B4R, Nexperia tarafından üretilen 10V nominal değere sahip tekil Zener diyottur. 250 mW güç kapasitesine ve TO-236-3 (SOT-23-3) surface mount paketine sahip olan bu bileşen, gerilim düzenleme, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 20 Ohms maksimum impedans ve ±5% tolerans ile hassas gerilim kontrol gerektiren uygulamalara uygundur. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 200 nA ters sızıntı akımı ile düşük güç tüketim özellikleri sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V