BZX84-B4V3,235
DIODE ZENER 4.3V 250MW TO236AB
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-B4V3
BZX84-B4V3,235 Hakkında
BZX84-B4V3,235, Nexperia tarafından üretilen 4.3V nominal geriliminde çalışan surface mount zener diyottur. TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulan bu bileşen, 250mW güç yeteneğine sahiptir ve ±2% voltaj toleransı ile üretilmiştir. Maksimum 90 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen diyot, 1V ters gerilimde 3µA sızıntı akımı gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V