BZX84-B30,215
DIODE ZENER 30V 250MW TO236AB
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BZX84-B30
BZX84-B30,215 Hakkında
BZX84-B30,215, Nexperia tarafından üretilen 30V nominal voltajlı Zener diyottur. 250mW güç derecelendirmesine sahip bu surface mount bileşen, TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulmaktadır. ±2% voltaj toleransı ile doğruluk sağlayan bu diyot, gerilim regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 80 Ohm maksimum empedansı ve 50nA ters sızıntı akımı ile kararlı çalışma özelliği gösterir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, düşük güçlü elektronik devrelerde aşırı voltajdan koruma ve voltaj sınırlama fonksiyonları gerçekleştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package TO-236AB
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V