BZX79C4V7
DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79C4V7
BZX79C4V7 Hakkında
BZX79C4V7, onsemi tarafından üretilen 4.7V nominal gerilimli Zener diyottur. DO-35 (axial) paketinde sunulan bu bileşen, 500mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile üretilen komponentin maksimum ters kaçak akımı 2V'te 3µA, maksimum dinamik impedansı (Zzt) 80 Ohm'dur. Forward voltajı 100mA'de 1.5V olan bu zener diyot, gerilim regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve gerilim referansı uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip, through-hole montajı için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V