BZX79-C75,133
DIODE ZENER 75V 400MW ALF2
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C75
BZX79-C75,133 Hakkında
BZX79-C75,133, Nexperia tarafından üretilen 75V nominal zener voltajına sahip bir tekil zener diyotudur. 400mW maksimum güç yayılım kapasitesi ile donatılmış bu bileşen, voltaj regülasyonu ve over-voltage koruma uygulamalarında kullanılır. DO-35 axial gövde içinde paketlenen diyot, -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. ±5% voltaj toleransı ve 255 Ohms maksimum empedansı ile karakterize edilen BZX79-C75, 52.5V'de 50nA ters sızıntı akımı gösterir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V