BZX79-C62,143
BZX79 SERIES - VOLTAGE REGULATOR
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C62
BZX79-C62,143 Hakkında
BZX79-C62,143, Rochester Electronics tarafından üretilen 62V nominal gerilime sahip Zener diyottur. Voltaj regülasyonu uygulamalarında kullanılan bu bileşen, 400 mW maksimum güç kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. Through Hole montaj türü ile DO-204AH/DO-35 axial pakete sahip olan diyot, -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 50 nA ters kaçak akımı ve maksimum 215 Ohm empedansı ile karakterize edilen BZX79-C62, güç kaynakları, voltaj sabitleyiciler ve koruma devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 900 mV forward voltajı ile 10 mA akımda ölçülmüştür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V