BZX79-C62,113
NEXPERIA BZX79-C62 - ZENER DIODE
Seri / Aile Numarası
BZX79-C62
BZX79-C62,113 Hakkında
BZX79-C62, Nexperia tarafından üretilen 62V nominal voltajlı (Vz) zener diyottur. 400mW maksimum güç derecelendirilmesi ile voltaj düzenlemesi, koruma devreleri ve referans uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipinde DO-204AH/DO-35 axial pakette sunulan bu bileşen, ±5% tolerans ile -65°C ile +200°C arasında çalışır. 43.4V ters voltajda 50nA sızıntı akımı ve maksimum 215Ω empedansı ile hassas voltaj kontrolü gerekli endüstriyel, telekom ve güç yönetimi uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V