BZX79-C3V9,113
NEXPERIA BZX79-C3V9 - ZENER DIOD
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C3V9
BZX79-C3V9,113 Hakkında
BZX79-C3V9,113, Nexperia tarafından üretilen 3.9V nominal gerilimli Zener diyottur. 400 mW maksimum güç dağıtım kapasitesi ile tasarlanmış, DO-35 axial pakette sunulan bu bileşen voltaj regülasyonu ve koruması gereken devreler için kullanılır. ±5% gerilim toleransı ile üretilen diyot, düşük reverse leakage akımı (3 µA @ 1V) karakteristiğine sahiptir. Maksimum 90 Ohm impedans değeri ile 10 mA'de 900 mV forward voltaj karakteristiği gösterir. -65°C ile +200°C geniş çalışma sıcaklık aralığı, güç kaynakları, analogik devreler, sinyal koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanım için uygun kılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V