BZX79-C3V3,113
NEXPERIA BZX79-C3V3 - ZENER DIOD
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C3V3
BZX79-C3V3,113 Hakkında
BZX79-C3V3,113, Nexperia tarafından üretilen 3.3V nominal voltaj değerine sahip bir Zener diyotudur. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, DO-35 axial paketinde sunulmaktadır ve 400 mW maksimum güç dissipasyonuna sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 95 Ohm maksimum impedansuyla ve ±5% voltaj toleransıyla, güç kaynakları, voltaj regülatörleri, sinyal koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır. 1V'de 5 µA ters kaçak akımı ve 10 mA'de maksimum 900 mV forward voltajı ile karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V