BZX79-C33,133
NEXPERIA BZX79-C33 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C33
BZX79-C33,133 Hakkında
BZX79-C33, Nexperia tarafından üretilen 33V nominal değerinde bir Zener diyottur. 400mW maksimum güç derecelendirmesi ile düşük güç uygulamalarında voltaj düzenlemesi ve koruma işlevleri gerçekleştirir. Through-hole montajı için DO-35 axial paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. ±5% tolerans sağlayan BZX79-C33, voltaj referans devreleri, koruma uygulamaları, dalgalanma sönümleme ve voltaj sınırlama gibi devrelerde kullanılır. 50nA @ 700mV ters kaçak akımı ve 80Ω maksimum empedansı ile soild-state anahtarlama ve değiştiriciler için uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 700 mV
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V