BZX79-C2V7,133
DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-C2V7
BZX79-C2V7,133 Hakkında
BZX79-C2V7,133, Nexperia tarafından üretilen 2.7V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. 400 mW maksimum güç dissipasyonuna ve DO-35 axial paketlemesine sahiptir. Bu bileşen gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile belirtilmiş, -65°C ile 200°C arasında çalışabilen bu diyot, 1V'de 20 µA ters sızıntı akımı ve maksimum 100 Ohm impedansa sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V