BZX79-B75,113
DIODE ZENER 75V 400MW ALF2
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-B75
BZX79-B75,113 Hakkında
BZX79-B75,113, Rochester Electronics tarafından üretilen 75V nominal voltajda Zener diyottur. 400mW güç kapasitesiyle ve ±2% toleransla tasarlanan bu komponent, sabit voltaj referansı oluşturma ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı için DO-35 paketine sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışabilme yeteneğine sahip olup, 52.5V'ta maksimum 50nA ters kaçak akımı ve 10mA'de 900mV forward voltajı karakteristikleri vardır. Endüstriyel ve güç yönetimi devrelerinde voltaj koruması ve düzenleme işlevleri için uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V