BZX79-B3V3,113
DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX79-B3V3
BZX79-B3V3,113 Hakkında
BZX79-B3V3,113 bir Zener diyottur ve 3.3V nominal Zener gerilimi ile 400mW güç dağıtma kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, DO-35 (axial) kasa tipi ile gelmektedir. ±2% tolerans ile üretilen bu diyot, 5µA ters kaçak akımı ve 95Ω maksimum empedans karakteristiğine sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışan bu komponent, gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması, lojik seviye kaydırma ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır. Rochester Electronics tarafından üretilen bileşen aktif durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package ALF2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V