BZX585B10 RKG
DIODE ZENER 10V 200MW SOD523F
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX585B10
BZX585B10 RKG Hakkında
BZX585B10 RKG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 10V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-523 yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, maksimum 200mW güç dağıtımına sahiptir. ±2% voltaj toleransı ile karakterize edilen diyot, 20 Ohm maksimum impedansa (Zzt) ve 180 nA ters kaçak akımına (7V'de) sahiptir. -40°C ile +150°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılan kompakt bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 180 nA @ 7 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-523F
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V