BZX58550-C75X
BZX58550-C75/SOD523/SC-79
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX58550
BZX58550-C75X Hakkında
BZX58550-C75X, Nexperia tarafından üretilen 75V nominal Zener gerilimi ile çalışan tekil Zener diyottur. 300mW maksimum güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. SOD-523 (SC-79) SMD paketinde sağlanan bu bileşen, 50nA ters kaçak akımı ve 255Ω maksimum impedans özelliklerine sahiptir. ±5% tolerans aralığında üretilen ve -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu Zener diyot, düşük güçlü analog ve dijital devreler için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V