BZX58550-C75-QX
BZX58550-C75-Q/SOD523/SC-79
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX58550
BZX58550-C75-QX Hakkında
BZX58550-C75-QX, Nexperia tarafından üretilen 75V nominal voltajlı Zener diyottur. SC-79/SOD-523 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 300 mW güç sınırlaması, 50 nA ters sızıntı akımı ve 255 Ohm maksimum impedansı ile karakterizedir. ±5% voltaj toleransı ve 900 mV maksimum ileri voltajı (10 mA'da) tipik elektronik devreler, güç kaynakları ve sinyal koruma devreleri için uygun özellikleri sağlar. -40°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 52.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 255 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V