BZX58550-C4V7X
BZX58550-C4V7/SOD523/SC-79
BZX58550
BZX58550-C4V7X Hakkında
BZX58550-C4V7X, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal Zener voltajlı tek diyot olup, 300mW maksimum güç derecelendirmesine sahiptir. Surface mount SC-79/SOD-523 paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve kesilme devrelerinde kullanılır. 80Ω maksimum impedansı ve ±5% toleransı ile kararlı referans voltajı sağlayan komponent, 150°C'ye kadar çalışabilir. 3V ters voltajda 5µA sızıntı akımı ve 10mA ileri akımda 900mV ileri voltajı ile koşullanan BZX58550-C4V7X, düşük güçlü analog ve dijital devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V