BZX58550-C30X
BZX58550-C30/SOD523/SC-79
BZX58550
BZX58550-C30X Hakkında
BZX58550-C30X, Nexperia tarafından üretilen 30V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. SC-79/SOD-523 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtabilir ve ±5% toleransa sahiptir. 80Ω maksimum empedansı ile 50nA ters sızıntı akımı özelliğine ve 150°C çalışma sıcaklığına sahiptir. Voltaj regülasyonu, devre koruması, referans voltaj uygulamaları ve sinyal kırpma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Küçük form faktörü, yüksek integrasyon gerektiren tasarımlara uyum sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 22.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V