BZX585-C6V8,115
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOD523
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX585-C6V8
BZX585-C6V8,115 Hakkında
BZX585-C6V8,115, Nexperia tarafından üretilen 6.8V nominal voltajlı Zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile düşük güçlü uygulamalarda gerilim düzenlemesi ve koruma amaçlı kullanılır. SOD-523 yüzey montaj paketinde sunulan bu komponentin maksimum impedansı 15 Ohm, ters kaçak akımı 4V'ta 2µA'dir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±5% tolerans ile sunulan bu Zener diyot, anahat devreler, güç kaynakları, referans voltaj devreleri ve ESD koruması uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V