BZX585-C3V9,115
BZX585C3V9 - VOLTAGE REGULATOR D
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX585-C3V9
BZX585-C3V9,115 Hakkında
BZX585-C3V9,115, Rochester Electronics tarafından üretilen 3.9V nominal zener voltajına sahip yüksek güç yoğunluklu zener diyottur. Surface mount SOD-523 paketinde sunulan bu komponent, 300mW maksimum güç dağıtımı kapasitesine ve 90 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile +150°C arasında stabil çalışan bu bileşen, voltaj regülasyon, dalgalanma giderme ve koruma devrelerine uygulanır. 3 µA @ 1V ters sızıntı akımı ve ±5% voltaj toleransı ile hassas referans ve koruma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V