BZX585-C2V7135
NOW NEXPERIA BZX585-C2V7 - ZENER
Paket/Kılıf
SC-79
Kategori
Özel IC'ler
Seri / Aile Numarası
BZX585-C2V7
BZX585-C2V7135 Hakkında
BZX585-C2V7,135, Nexperia tarafından üretilen 2.7V nominal voltajında Zener diyottur. 300mW güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılan surface mount bir bileşendir. SC-79 (SOD-523) paketinde sunulan bu diyot, -65°C ile +150°C arasında çalışır. 100 Ohm maksimum empedansı, 20 µA ters kaçak akımı (1V'de) ve ±5% toleransı ile düşük voltajlı devre tasarımlarında voltaj referansı sağlaması, aşırı voltaj koruması ve voltaj sabitleme işlevlerinde tercih edilir. 1.1V maksimum ileri gerilim düşüşü (100mA'de) özellikleriyle kompakt elektronik devrelere entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Part Status Active
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V