BZX585-C11,135
DIODE ZENER 11V 300MW SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX585-C11
BZX585-C11,135 Hakkında
BZX585-C11,135, Rochester Electronics tarafından üretilen 11V nominal gerilimli Zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile düşük güçlü uygulamalarda gerilim regülasyonu ve koruması sağlamak için tasarlanmıştır. SOD-523 yüzey montajlı paket, kompakt PCB tasarımlarına uygun olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±5% voltaj toleransı, 10Ω maksimum impedanslı özellikleri ile; elektrik devrelerinde aşırı gerilim sınırlaması, voltaj referansı uygulamaları ve sinyal koruma devrelerinde kullanılır. 100µA @ 8V ters kaçak akımı karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V