BZX585-B5V6,115
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD523
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX585-B5V6
BZX585-B5V6,115 Hakkında
BZX585-B5V6,115, Nexperia tarafından üretilen 5.6V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SC-79 / SOD-523 yüzey montajlı paketinde sunulmaktadır. ±2% tolerans ile sabit voltaj regülasyonu sağlar. 40 Ohm maksimum impedans ve 1 µA ters kaçak akımı özellikleriyle, -65°C ile 150°C arasında çalışır. Voltaj düzenleme, koruma devreleri, referans kaynakları ve anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V