BZX585-B2V7,115
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX585-B2V7
BZX585-B2V7,115 Hakkında
BZX585-B2V7,115, Nexperia tarafından üretilen 2.7V nominal değerine sahip bir tekil zener diyottur. SOD-523 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300 mW güç dağıtım kapasitesine ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. Ters yönde 1V'de 20 µA sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltage regülasyonu, ESD koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Maksimum 100 Ohm empedansı ile geniş endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarına uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V