BZX584B6V2-TP
DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523
Seri / Aile Numarası
BZX584B6V2
BZX584B6V2-TP Hakkında
BZX584B6V2-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 6.2V nominal voltajında bir zener diyottur. 150mW güç kapasitesi ile tasarlanmış olan bu bileşen, SC-79/SOD-523 yüzey monte paketinde sunulmaktadır. Maksimum 10 Ohm impedansı ve 3 µA ters kaçak akımı (4V'de) ile düşük sızıntı özellikleri gösterir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu zener diyot, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±1.94% tolerans ile sıkı voltaj toleransı sağlar ve 10 mA'de maksimum 900 mV iletkenyönlü voltajına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SOD-523
Tolerance ±1.94%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V