BZX584B20 RSG
DIODE ZENER 20V 150MW SOD523F
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BZX584B20
BZX584B20 RSG Hakkında
BZX584B20 RSG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 20V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOD-523 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 150mW maksimum güç dağıtabilir ve ±2% tolerans ile belirtilmiştir. 55 Ohm maksimum impedans değerine ve 100nA ters sızıntı akımına sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj düzenleme, devre koruması, sinyal kırpması ve referans uygulamalarında kullanılır. Kompakt boyutu sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun olmakla birlikte, düşük güç uygulamaları için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SOD-523F
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V