BZX55C39-TR
DIODE ZENER 39V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX55C39
BZX55C39-TR Hakkında
BZX55C39-TR, Vishay tarafından üretilen 39V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. DO-35 (DO-204AH) axial paket içinde gelen bu bileşen, 500mW güç derecelendirilmesine sahiptir. 100nA ters akım sızıntısı ve 90 Ohm maksimum impedans ile çalışır. -65°C ile 175°C arasında güvenilir bir şekilde çalışabilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre denetim uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile üretilen bileşen, Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 30 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V