BZX55C33
DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
BZX55C33
BZX55C33 Hakkında
BZX55C33, onsemi tarafından üretilen 33V nominal voltajda çalışan Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, DO-35 axial paketinde gelmekte ve through-hole montajı desteklemektedir. Ters yönlü sızıntı akımı 100nA@24V olup, maksimum empedansı 80 Ohm'dur. İleri yönlü voltaj 1.3V@100mA'dir. -65°C ile 200°C arasında çalışabilen bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve devre uygulamalarında kullanılır. ±6% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V