BZX55C30
DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZX55C30
BZX55C30 Hakkında
BZX55C30, onsemi tarafından üretilen 30V nominal zener voltajına sahip bir zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile tasarlanmış olup, DO-35 (axial) paketinde temin edilmektedir. Bu bileşen, voltaj düzenleme ve gerilim sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. 22V'de 100nA ters kaçak akımı ve maksimum 80 Ohm empedansı ile özellikleri tanımlanmıştır. Through hole montaj teknolojisini destekler ve -65°C ile +200°C arasında çalışır. Toleransı ±7%'dir. Şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 22 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V