BZX55C13-TR
DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX55C13
BZX55C13-TR Hakkında
BZX55C13-TR, Vishay tarafından üretilen 13V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. 500mW güç derecelemesiyle tasarlanan bu bileşen, voltaj düzenlemesi ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. DO-35 (DO-204AH) axial paketinde sunulan bileşen, through-hole montajı destekler ve -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 10V'de 100nA maksimum ters kaçak akımı, 1.5V maksimum ileri voltaj (200mA'de) ve 26Ω maksimum empedans özellikleriyle güvenilir voltaj kontrolü sağlar. ±5% toleransla üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 26 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-35 (DO-204AH)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V