BZX384C43-E3-18
DIODE ZENER 43V 200MW SOD323
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX384C43
BZX384C43-E3-18 Hakkında
BZX384C43-E3-18, Vishay tarafından üretilen 43V nominal değerde bir Zener diyotudur. 200mW güç dissipasyonu kapasitesi ile kompakt SC-76/SOD-323 yüzey montaj paketinde tasarlanmıştır. ±5% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 30.1V'de 50nA ters diyakez akımı ve maksimum 150 Ohm empedansı ile karakterize edilmiştir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V