BZX384B56-E3-18
DIODE ZENER 56V 200MW SOD323
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZX384B56
BZX384B56-E3-18 Hakkında
BZX384B56-E3-18, Vishay tarafından üretilen 56V nominal gerilime sahip bir surface mount zener diyottur. 200mW güç derecelendirilmesi ile düşük voltaj uygulamalarında düşük gürültülü stabilizasyon ve koruma sağlar. SOD-323 kompakt kasa tipi, yüksek yoğunluklu PCB tasarımları için uygundur. Ters kaçak akımı 39.2V'ta 50nA ile düşüktür. ±2% tolerans ile hassas voltaj referansı gerekli devre tasarımlarında, aşırı voltaj koruma uygulamalarında ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 39.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V