BZX384B51-E3-08
DIODE ZENER 51V 200MW SOD323
Üretici
Vishay
Seri / Aile Numarası
BZX384B51
BZX384B51-E3-08 Hakkında
BZX384B51-E3-08, Vishay tarafından üretilen 51V nominal değerinde bir zener diyottur. 200mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu komponent, SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±2% tolerans ile üretilen diyot, sabit voltaj referansı uygulamalarında, voltaj düzenleyici devrelerde ve aşırı voltaj koruması sistemlerinde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 35.7V'ta 50nA ters kaçak akımı ile belirtilmiştir. 180Ω maksimum impedansı ile titizlikle tasarlanmış yüksek hassasiyetli uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 180 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V